Życzenia na Boże Narodzenie

życzenia na boże narodzenia

Życzenia Bożo Narodzeniowe śle w tym okresie prawie każdy z nas. Jedni piszą SMS-y, drudzy wysyłają maile, a jeszcze inni piszą ogólne życzenia do wszystkich znajomych umieszczając je na swojej tablicy na FB. Nie mówię, że jest w tym coś złego co to, to nie, sama tak robiłam i pewnie w tym roku również wyślę parę SMS-ów.

Cały sęk w tym, że od czasu kiedy na świecie pojawił się mój syn, zapragnęłam pokazać mu wszystko, co związane jest z magią świąt. Jedną z takich magicznych chwil w moim dzieciństwie było wybieranie kartek bożonarodzeniowych, jako dziecko uwielbiałam to robić, a moi rodzice co roku na Boże Narodzenie i Wielkanoc wysyłali kartki do osób i rodzin, z którymi w tym czasie nie było im dane się zobaczyć.

Moi rodzice również dbali o to, aby kartki, które wysyłaliśmy miały aspekt religijny, czyli na kartkach bożonarodzeniowych musiała być św. Rodzina. Nie choinka, bałwanki czy reniferki, ale właśnie Jezus Maria i Józef.

W tym roku moja mała rodzinka nie może odwiedzić nikogo z rodziny i przyjaciół, a święta zapewne spędzimy w klinice. Dlatego właśnie w tym roku postanowiliśmy do naszych najbliższych wysłać kartki z życzeniami. Na których znajdą się podpisy całej naszej trójki.

Ponieważ w tym roku nie miałam dużo czasu na bieganie po sklepach, odwiedziłam tylko dwa. Niestety w żadnym z nich nie znalazłam kartek ze św. Rodzina. Wszystkie dostępne kartki symbolizowały bombki, bałwanki, renifery itp. Niestety takie i tez byłam zmuszona kupić.

Mimo że nasze kartki nie przedstawiają na obrazku tego, co chciałam, postanowilam, aby życzenia które tam umieścimy zawierały coś więcej niż tylko słowa Wesołych Świat Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.

Dzisiaj chce Wam przedstawić kilka życzeń które mówią trochę więcej…

Z okazji nadchodzących narodzin Jezusa Chrystusa pragniemy Wam życzyć wszystkiego, co najlepsze.Ciepła w sercu i w domu, smacznej kolacji wigilijnej, rodzinnego kolędowania, magicznie spędzonego czasu. A także owocnego, szczęśliwego, pełnego miłości Nowego Roku. Niech pierwsza gwiazda na niebie przyświeca Wam nie tylko w Boże Narodzenia.

Wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się Świat Narodzenia Pańskiego. Oby były ciepłe, pełne spokoju i radości. Niech przyniosą czas odpoczynku i zamyślenia. Niech Miłość prawdziwie rodzi się w sercach, bo Boże Narodzenie jest w nas.

Czasu przyjaznego, by niósł co nieść powinien. Spojrzenia otwartego, by sprawił byśmy dostrzegli drugiego człowieka. Slów czystych, prostych, ważnych i ciepłych, wypowiedzianych, gdy stajemy przed sobą z opłatkiem w ręku i nadziei, która rozpędzi smutki. Wszystkiego, co najlepsze oraz Błogosławieństwa Nowonarodzonego Dzieciątka.

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Życzenia na Boże Narodzenie"

Powiadom o

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Gość
14/12/2016 14:35

Piękne życzenia i wzajemnie dla Ciebie – cudownych świąt i wiele pomyślności na każdy dzień!

wpDiscuz