Tropical Islands – pierwszy przystanek

Tropical Islands

O naszych planach na końcówkę kwietnia pisałam już tutaj. Na pierwszy dzień zaplanowaliśmy Tropical Islands i tutaj plan wykonaliśmy w 100%. Na wyspie spędziliśmy 8 godzin, a największą frajdę miał oczywiście Jakub.

Tropical Islands to istny raj dla dzieci. Biały piasek, kilka basenów, zjeżdżalnie, place zabaw, tropikalny las oraz zwierzęta. A co czeka na rodziców? Również biała plaża, a na nich leżaki, bary i restauracje, strefa saun oraz animatorzy, którzy zajmą nasze pociech, choć na krótką chwilę.

Atrakcje

Największa samonośna hala świata, która łącznie zajmuje powierzchnię 66.000 metrów kwadratowych, pomieściła kilkanaście atrakcji dla odwiedzających ją ludzi. Do największych atrakcji należą Morze Południowe, Laguna Bali, Wioska Tropikalna z oryginalnymi budowlami z Borneo, Tajlandii, Samoa i Bali oraz największy na świecie Las Tropikalny w zamkniętym pomieszczeniu. W Tropical Islands znajduje się również najwyższa w Niemczech wieżowa zjeżdżalnia wodna, strefa saun, fitness club oraz solarium.

Jedzenie

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, jedzenie jest urozmaicone ponieważ na terenie wyspy znajduje kilka restauracji. Ceny również są różne, zależy czy zamówimy frytki czy grillowaną rybę.

Cena

Atrakcje w Tropical Islands nie należą do najtańszych, ale warto zaznaczyć, że dzieci poniżej 6 roku życia wchodzą bezpłatnie. Szczegółowy cennik można znaleźć na ich stronie.

tropikalna wyspa

wyspa pod berlinem

tropiki pod berlinem

berlin tropical

wyspy w środku europy

afryka

najwyższa zjeżdżalnia

las tropikalny

tropical islands

tropical islands

tropical islands

tropical islands

tropical islands

UWAGA!!!

Osoby które, wybierają się na takie tropikalne wakacje powinny nie zapominać o kremie z filtrem ponieważ 20.000 metrów kwadratowych folii przepuszczającej promienie słoneczne gwarantuje tropikalną opaleniznę.

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Tropical Islands – pierwszy przystanek"

Powiadom o

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Gość
04/05/2018 21:39

Piękny blog :)
_____________
Polecam

wpDiscuz