Sea Life Oberhausen, czy warto odwiedzić?

Sea Life Oberhausen

Do Sea Life Oberhausen wybraliśmy się w jeden z deszczowych kwietniowych weekendów. Przez to, że wcześniej zaczerpnęłam małej wiedzy z internetu wiedziałam, że najlepiej jest kupić bilety przez internet i odwiedzić oceanarium we wczesnych godzinach. Tak, też i zrobiliśmy krótko po godzinie 10 czekaliśmy już w króciutkiej kolejce do Sea Life.

Sea Life Oberhausen jest największym oceanarium w Niemczech z ponad 5000 stworzeń morskich oraz największą hodowlą rekina w tym kraju.

DSC_0238

Ci, co mnie znają wiedzą, że nie jestem wielką fanką morskiego świata, ale jadąc do Sea Life Oberhausen miałam nadzieję na efekt WOW. Niestety efektu WOW nie było, ale przynajmniej miło spędziliśmy poranek bez dzikich tłumów.

Po wizycie w Sea Life w Oberhausen po raz kolejny utwierdziłam się, że świat wodny to nie jest dobra rozrywka dla naszej rodziny.

Sea Life Oberhausen czy warto zobaczyć?

Sea Life Oberhausen

Sea Life Oberhausen

Sea Life Oberhausen

Sea Life Oberhausen

Sea Life Oberhausen

Sea Life Oberhausen

Sea Life Oberhausen

Czy warto wybrać się do Sea Life w Oberhausen? Nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć. Po tej wizycie mam mieszane uczucia. Może jak Jakub byłby starszy i wykazywał zainteresowanie rybami, byłabym bardziej pozytywnie nastawiona do tego miejsca.

Moja ocena miejsca: 4/10

Atrakcje dla dzieci: 6/10

Czas pobytu: do 2 godzin

Jeżeli byliście w tym miejscu, proszę napiszcie swoją opinię w komentarzach poniżej.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o

wpDiscuz