O MNIE

KONTAKT

Gośka – rocznik 86′ czyli ten pierwszy gimbusowy. Geograf z wykształcenia i emigrantka z wyboru. Żona inżyniera i mama rozbrykanego dwulatka.

Gisikowo – to strona dla wszystkich rodziców. Obecnych, przyszłych, tych którzy planują i tych którzy nie planują być rodzicami, ale los zdecydował za nich. Na blogu przeczytacie o rodzicielstwie, o zwykłej codzienności i tej naszej – takiej trochę niezwykłej. Życie na emigracji i rola mamy dziecka z problemami zdrowotnymi wzbogaciły mnie o mnóstwo doświadczeń i przeżyć, którymi chce się z Wami dzielić. Ten blog to miejsce, gdzie opisują naszą rzeczywistość, codzienne zmagania, a także dzielę się własnymi przekonaniami i przemyśleniami opartymi o własne doświadczenia.

Chciałabym, aby ta strona była również wsparciem dla Wszystkich rodziców, których dzieci zmagają się z chorobą. Ponieważ my i nasze dzieci zasługujemy na wspaniałe życie.

Chciałabym, również aby ta strona była wsparciem dla wszystkich rodziców mieszkających w Niemczech, aby znaleźli tu wszystkie informacje których potrzebują.

Blog tworzę ja i Wy moi czytelnicy. Dlatego bardzo chcę Was bliżej poznać!!!! Jeżeli macie chwilę czasu to spotkajmy się na moim profilu na FB, gdzie stale możemy wymieniać się swoimi doświadczeniami. Wystarczy, że klikniecie Lubię to.

Pozdrawiam,

Gośka