Meble klasyczne

Kopia 1338_10
Jak już wspomniałam na moim profilu na FB w tym tygodniu zajmuje się projektowaniem salonu w stylu klasycznym. Przeglądając katalogi właśnie z takim meblami moją uwagę przykuły dwie kolekcje Mebli Bydgoskich: Firenze oraz Venus.

Kolekcja Firenze
Kolekcja Venus
Kolekcja Firenze charakteryzuje się frezowanymi pilastrami, cokołami z okrągłymi nogami oraz kroksztynkami. W witrynach natomiast zastosowano fazowane szkło. Wszystkie drzwi są zamykane na klucz. Kolekcja ma kolor czereśni antycznej.

Kolekcja Firenze
Kolekcja Firenze
Kolekcja Venus swoją stylistyką nawiązuje do mebli włoskich. Meble te charakteryzują się łukowym wykończeniem poszczególnych brył, giętym i fazowanym szkłem umieszczonym zarówno w drzwiach jak i bokach witryn oraz lustrami znajdującymi się w tylnych ścianach. Moim zdaniem takie meble z pewnością nadadzą każdemu wnętrzu charakter luksusu. Kolekcja ta ma kolor wiśni platynowej.
Kolekcja Venus

Obie kolekcje bardzo mi się podobają. Jednak do mojego projektu wybrałam tę pierwszą, ponieważ posiada ona elementy które bardziej pasują do mojej koncepcji.  Jestem ciekawa waszej opinii o tych kolekcjach jak również o stylu klasycznym.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o

wpDiscuz