Lista zakupów

metal shopping trolley filled with products isolated on white

W sobotę miałam okropny dzień dlatego poprosiłam męża, aby tym razem pojechał sam na zakupy. Oczywiście jako wzorowy mąż zgodziła się. Ucieszyłam się i humor troszkę mi się poprawił, ale trwało to zaledwie kilka sekund. Dlaczego? Bo mój wzorowy mąż po chwili dorzuciła, „kochanie to zrób mi listę zakupów, bo za chwilę chciałbym jechać”. Właśnie tym zdaniem mnie dobił, bo ja już wolę jechać do tego sklepu niż robić listę.

Postanowiła to zmienić i w tym tygodniu zrobiła swoją uniwersalną listę zakupów, która będzie wisiała na lodówce. Kiedy mąż poprosi mnie o listę zrobię małe poprawki i mu ją wręczę. Jeżeli chcecie również z niej skorzystać możenie ją pobrać i wydrukować.

ŚCIĄGNIJ LISTĘ KLIKAJĄC TUTAJ-LISTA ZAKUPÓW

Jak korzystać z listy? Z listy można korzystać na dwa sposoby: wydrukować i uzupełniać na bieżąco lub przed zakupami sprawdzić zapasy i wypełnić od razu. Towary planowane do kupienia zakreślamy kolorowym zakreślaczem, a obok piszemy potrzebną nam ilość.

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Lista zakupów"

Powiadom o

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Gość
Ladymami
26/04/2015 03:02

Genialne! W ten sposób nie tylko nie traci się czasu na pisanie listy ale także oszczędza się czas w sklepie oraz nie kupuje się zbędnych rzeczy! Ściągam ją dla siebie ;). Zapraszam: http://laydymami.blogspot.com/

Gość
Malgosia
07/05/2015 19:55

Świetny pomysł i napewno skorzystam :D choć co tydzień kupujemy prawie to samo, to i tak moj Mąż również wymaga listy zakupów… ech Ci faceci

Gość

Zamiast korzystać z tradycyjnych papierowych list zachęcamy do skorzystania z listy zakupów -Listonic. Aplikacja dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS. Maż z pewnością o niczym nie zapomni :)

wpDiscuz