Kominki na chłodne wieczory

1
Przez długą części swojego życia uważałam,  że kominki, piece i kuchnie KAFLOWE to największy obciach jaki człowiek może posiadać w swoim domu. Wchodząc do pomieszczenia z takim „urządzenie” byłam krótko mówiąc zdegustowana.  Uważałam, że jest to relikt przeszłości która nigdy nie powinien powrócić. Kuchnie kaflowe były może i ok, ale tylko na wsi w kuchni letniej. Moje poglądy zmieniły się kilka lat temu kiedy to poznałam swojego przyszłego męża i jego tatę czyli mojego przyszłego teścia. Mój teść jest zdunem i to on doprowadził do tego, że moje zdanie na temat kafli mocno uległo zmianie. Na dzień dzisiejszy jestem pewna , że w moim domu będzie kominek kaflowy ba nawet zaaranżuje sobie kuchnie kaflową. Poniżej przedstawiam wam kilka kominków kaflowych wykonanych przez mojego teścia.
 Poniżej pokażę Wam zdjęcie kominka który nie jest wykonany z kafli, ale za to skradł moje serce.
 
Prawda, że z takim kominkiem każde wnętrze będzie wyglądało pięknie i przytulnie, szczególnie w chłodne jesienne oraz zimowe wieczory.
A Wy co myślicie o takich kominkach? Jeżeli macie w swoich domach kominki i chcecie się nimi pochwalić to zdjęcia możecie wysyłać na moją skrzynkę, zdjęcia będę publikowała na FB.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o

wpDiscuz