JESTEŚ MOIM BOHATEREM

InstagramCapture_fe257648-09aa-4c52-88df-d27757538dca
Synku, kiedy to piszę Ty jesteś właśnie na zabiegu, a ja nie mogę teraz być przy Tobie. Ale wiedz, że byłam bardzo blisko, tuż za drzwiami. Cały czas czekałam, aby móc znów trzymać Twoją małą rączkę i powiedzieć jak bardzo CIĘ KOCHAM.

Chcę, abyś wiedział, że jestem przy Tobie od pierwszych chwil Twojego życia i będę przy Tobie zawsze, kiedy tylko będziesz mnie potrzebował.

Twoja choroba spadła na nas niespodziewanie. A przecież nie miało tak, być… Nasze wspólne życie miało wyglądać zupełnie inaczej. Ale niestety, choroba pojawiła sie jak miałeś 3 miesiące i od tego momentu jest z nami cały czas.

Zmieniła ona moje życie nie do poznania. Za to Twoje życie się nie zmieniło, ponieważ innego nie miałeś i nie znasz. Czasami sobie myślę, że może to i lepiej. Dla Ciebie choroba i związaną z nią terapią jest codziennością.
Ale dzisiaj nie o tym chciałam pisać.  Dzisiaj chciałam Ci napisać, że

JESTEŚ MOIM BOHATEREM

Jesteś moim BOHATEREM, każdego dnia, a szczególnie wtedy gdy bez płaczu i marudzenia przechodzisz przez wszystkie badania i zabiegi. A przecież masz dopiero 2 latka.
Masz 2 latka, a już przeszedłeś w swoim krótkim życiu długą i krętą drogę. Drogę którą nie przeszedł nie jeden staruszek.

Dzisiaj chcę Ci podziękować

Podziękować za to, że jesteś w moim życiu oraz za to, że przypomniałes mi co jest w nim najważniejsze. Dziękuję Ci za to, że jesteś moim BOHATEREM!!!

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "JESTEŚ MOIM BOHATEREM"

Powiadom o

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Gość
10/03/2016 23:20

Gosiu, jestem trochę w podróży, ale MUSIAŁAM się odezwać <3 mali bohaterowie potrafią nauczyć nas- mamy jak stawać się coraz twardszymi i silniejszymi babkami. Chociaż walczymy z chorobą jesteśmy czasem bardziej optymistyczne niż mamy, których dzieci są absolutnie zdrowe. Trzymam za Was kciuki- Bohatera i Ciebie i całuję mocno! B.

Gość
14/03/2016 20:12

Trzymam za Was bardzo mocno kciuki. :-) Całuję. Pozdrawiam!

Gość
Hania
17/03/2016 21:24

Gosiu cudownego masz Bohatera :) Trzymam kciuki za Was. Buziaczki

Gość
18/03/2016 13:48

Przepiękny, absolutnie przepiękny post <3

Gość
14/09/2017 19:20

Piękny wpis :)
Trzymajcie się cieplutko !:)

wpDiscuz