5 światecznych filmów, które musisz obejrzeć

film holiday

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia!!! Dla mnie, jak również dla wielu z Was są to najpiękniejsze święta w całym roku, sama zawsze wyczekuje ich z utęsknieniem. Niestety w tym roku nasze święta będą wyglądały nieco inaczej.

Nie będzie świątecznych porządków, krzątania się po kuchni czy unoszącego się w powietrzu zapachu piernika. Dlaczego? Bo w tym roku święta spędzamy w klinice w izolatce. Po ciuchu powiem Wam, że ciesze się z tego, że jesteśmy w izolatce, ponieważ cały pokój dzięki uprzejmości personalu możemy ustroić według naszego pomysłu. Tak, więc są ozdoby na oknie jest świeża choinka, lampki i bombki. A w sobotę będzie też kilka świątecznych potraw.

Ojjj rozpisałam się odbiegając od tematu postu!!!

W tym roku z racji tego, że nie spędzimy czasu przy stole z rodziną i przyjaciółmi, postanowiliśmy spędzić je przed laptopem i oglądać świąteczne film. Jakie? Zobaczcie sami.

1. W krzywym zwierciadle. Witaj Święty Mikołaju (1989)

Dla mnie ten film to świąteczny klasyk. Uwielbiam go i za każdym razem o tej porze roku poprawia mi humor. Bohaterem filmu jest Clark Griswold (Chevy Chase), który postanawia zorganizować cudowne święta całej rodzinie. Niestety plany to jedno, a życie w takich chwilach potrafi płatać figle… Ale co będę opisywać przecież ten film zna prawie każdy z nas. Prawda?

witaj świętz mikołaju

2. Cztery gwiazdki (2008)

Powód, dla którego lubię ten film to gra aktorska Reese Witherspoon. Jest ona jedna z moich ulubionych aktorek dlatego tego filmu nie mogło zabraknąć w moim zestawieniu. Cały film dotyczy pary, która zmuszona jest odwiedzić każdego z czwórki swoich rozwiedzionych rodziców, a do tego spędzić z nimi milo ten świąteczny czas.

Cztery gwiazdki film

3. Opowieść wigilijna (1999)

Film powstał na podstawie powieści Charlesa Dickensa. Historia ta jest zapewne każdemu znana, ale jej ekranizacja jest boska i naprawdę wprowadza nas w jej tajemniczy klimat. Film, po którym zawsze analizuje swoja przeszłość i teraźniejszość oraz myślę o przyszłości. Też tak macie?

opowieść wigilijna

4. Holiday (2006)

Według mnie film ten jest zdecydowanie dla kobiet. Tak, wiec jeżeli będziecie mieć w ten świąteczny czas chwile tylko dla siebie to proponuje Wam go obejrzeć. Historia, w której pojawia się miłość, święta i cudowny klimat.

film holiday

5. Firmowa Gwiazdka (2016)

Film, którego nie widziałam, ale po obejrzeniu zwiastunów wiem, że muszę go zobaczyć.

firmowa gwiazdka

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "5 światecznych filmów, które musisz obejrzeć"

Powiadom o

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Gość
21/12/2016 07:51

Nr 1 to zdecydowanie mój… nr 1 :D
W ostatnich dniach oglądaliśmy go dwa razy i nigdy się nie nudzi :)

wpDiscuz